Najlepsze artykuły

Piękna w 15 minut!

Zabiegi ekspresowe- szybko, nieinwazyjnie, z natychmiastowym efektem. Zobacz nasze propozycje…

Masz podkrążone oczy? Czy wiesz, że teraz wystarczy kilka minut, by pozbyć się zmęczonego wyrazu twarzy spowodowanego przez cienie i tzw. worki pod oczami? Zabieg Redensity II dedykowany jest delikatnym okolicom oka i polega na iniekcji lekkiego żelu zawierającego usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks odnawiający skórę złożony z aminokwasów, przeciwutleniaczy, minerałów i witaminy B6. Preparat wzbogacony został o lidokainę – substancję znieczulającą. Zabieg trwa kilka minut, nie wymaga przygotowań i jest praktycznie bezbolesny, a po wyjściu z gabinetu możemy bez obaw wrócić do codziennych zajęć. Procedura żelu została stworzona w taki sposób, że powoduje on zmniejszony nacisk na tkankę i tym samym redukuje ryzyko powstania obrzęku. Efekt w postaci zwiększonej sprężystości oraz elastyczności skóry pojawia się niemal natychmiast po zabiegu, a z czasem dochodzi także do rozjaśnienia okolicy pod okiem– mówi specjalista z Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea w Krakowie, i dodaje, iż rezultaty ekspresowego zabiegu utrzymują się nawet przez rok.

Szybkim sposobem na odmłodzenie i poprawę wyglądu jest także zabieg z wykorzystaniem preparatu Redensity I, który przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia, prawidłową gęstość, a także równomierny koloryt. Iniekcję można wykonać na dowolnym obszarze ciała – na twarzy, szyi, dekolcie czy na dłoniach. Cały zabieg składa się w sumie z trzech sesji wykonywanych co trzy tygodnie. Zdaniem specjalisty jest to dobra propozycja dla tych kobiet, które chcą zregenerować skórę po letnim urlopie i dłuższej ekspozycji na słońce.

Przedstawione zabiegi, tzw. lunchowe, nie zabiorą nam dużo czasu, a rezultatem takiej jednorazowej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej może być nie tylko wewnętrzna odnowa skóry, ale także widoczna poprawa owalu twarzy czy wyraźne wygładzenie zmarszczek

kometarze i opinie internautek:

Zainteresowała Cię poruszona tematyka? Wszyscy są ciekawi Twojej opinii...

Dzisiaj

Dodaj Swoją opinię: