Kosmobutiq

Galderma

Cetaphil PS

Koniec z problemem suchej skóry

Kolejna nowość w gamie dermokosmetyków Cetaphil wielokrotnie nagradzanych przez specjalistów dermatologów tytułem „Perły Dermatologii Estetycznej”. Lipoaktywny krem nawilżający to specjalistyczny preparat, który został stworzony dla silnie wysuszonej skóry. Polecany jest także do stosowania na uszkodzony naskórek w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej.

Cetaphil PS, dzięki unikatowemu połączeniu składników, zaspokaja 3 kluczowe potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Po pierwsze chroni, czyli tworzy na skórze tzw. film ochronny, w skład którego wchodzą: olej migdałowy, wazelina, dicapryl oraz silikony, które dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórek. Po drugie- regeneruje (witamina E i silikony działają kojąco, przeciwzapalnie i pobudzają wzrost nowych komórek). Po trzecie- nawilża dzięki glicerynie, która długotrwale zatrzymuje wodę na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach.

Lipoaktywny krem poprawia efekty leczenia schorzeń dermatologicznych, które przebiegają z suchością skóry oraz przyspiesza proces odnowy skóry po zabiegach medycyny estetycznej, takich jak: zabiegi laserowe, peelingi, dermabrazja czy mezoterapia.

Cetaphil PS nie zawiera środków zapachowych ani drażniących i jest niekomedogenny- nie przyczyniają się do powstawania zaskórników.

Do kupienia w aptekach.

Producent:
»

Galderma

ok.40

100g

4

recenzje, kometarze i opinie internautek na temat produktów kosmetycznych i zdrowotnych:

Stosowałaś ten kosmetyk? Byłaś zadowolona z efektu czy może Cię rozczarował? Wszyscy są ciekawi Twojej recenzji...

Dzisiaj

Dodaj Swoją recenzję:

  • Efekt:

  • Opakowanie:

  • Konsystencja:

  • Zapach:

Ocena końcowa: